Apie mus

 
UAB „700LT“ - kelionių organizatorius, veiklą pradėjęs 2008 metais.
Šiandieną didžiuojamės galėdami Jums pasiūlyti platų išskirtinių pigių kelionių po Lietuvą ir kitas šalis, asortimentą. Jus pradžiugins puikus kelionių ekspertų aptarnavimas bei išskirtinis dėmesys Jums.

Ar kada klausėte savęs dėl kokių priežasčių atsiranda tas nenumaldomas troškimas keliauti? Vieni - norime pabėgti nuo rutina tapusios kasdienybės, ieškome įvairių potyrių ir spalvų, kiti - siekiame pamatyti ar sužinoti kažką naujo, treti – tiesiog gerai praleisti laisvalaikį.
 
Kiekviena 700.lt kelionė – tai neužmirštamų įspūdžių, žavingų akimirkų, naujų atradimų ir teigiamų emocijų rinkinys. Neturite ką veikti savaitgalį? Atėjo laikas pailsėti? Norite su draugais praleisti laiką KITAIP? Ieškote pigios kelionės, pažintinės kelionės autobusu ar savaitgalio kelionės Lietuvoje su poilsiu dviems? O gal norite su darbo kolektyvu sustiprinti pažintį, atšvęsti gimtadienį, kelti kvalifikaciją? Kviečiame KELIAUTI kartu su 700LT!

Šiais metais jums parengėme unikalių pažintinių kelionių maršrutų. Kelionių metu Jūs susipažinsite su Lietuvos ir kitų šalių kultūriniu, istoriniu bei gamtiniu paveldu. Jūsų lauks išskirtinės pramogos, profesionalių gidų įkvepiančios istorijos, ir ne tik!


Keliaukite kartu su 700LT:

  • Unikalūs pažintinių kelionių maršrutai
  • Puikios pramoginės programos
  • Mažos kainos
  • Profesionalūs gidai ir smagi nuotaika!

Tikimės, kad pasirinksite savo pažintinės kelionės kryptį ir mes netrukus susitiksime! 

 

Veiklos pažymėjimo numeris: 14536
Prievolių įvykdymo laidavimo draudimo poliso numeris: KOFG 001155 galioja iki 2018.04.14