Didieji Kinijos žibintai Pakruojo dvare


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas - Naujamiestis - Pakruojis - Kaunas - Vilnius (~ 510 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

     Siūlome praskaidrinti vis ilgėjančius artėjančios žiemos vakarus išskirtiniu reginiu! Pirmą kartą Lietuvoje vyksiantis, amžių tradicijomis alsuojantis, šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI laukia Jūsų Pakruojo dvare!
     Ryte išvyksime iš Vilniaus ir Kauno Panevėžio link. Naujamiestyje mūsų lauks degustacinė programa „Lietuviškas skonis su smalsumo pagardais ir emocijos padažu“*. Ši edukacinė programa – tai kulinarinė kelionė po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją, skanaujant tai, ką valgė ir gėrė Lietuvos valdovai, bajorai, miestiečiai ir valstiečiai. Kaip formavosi nacionalinė virtuvė ir kokius patiekalus turėtume laikyti nacionaliniais. Programa sukurta konsultuojantis su Dr. Rimvydu Laužiku, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto docentu, prodekanu, Muzeologijos katedros vedėju. Patiekalai gaminami remiantis knygoje „Lietuvos istorinė virtuvė“ užrašytais receptais.
     Pasistiprinę keliausime Pakruojo link. Pakruojo dvaras – didžiausia Lietuvoje išlikusi dvaro sodyba su 26 pastatų ansambliu, kurioje realiu laiku yra atkuriamas XIX a. pab. – XX a. pr. dvaro gyvenimas. Mūsų laukia įspūdingas renginys – šviesos festivalis DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI*. Grožėsimės daugiau nei 20 teminių šviesos instaliacijų iš specialiai Kinijoje sukurtų kelių šimtų milžiniškų šilko žibintų. Mūsų lauks teatralizuoti Lietuvos ir Kinijos aktorių pasirodymai, Kinijos menininkų ir amatininkų dirbtuvės, rytų virtuvės skoniai bei šventinė mugė.
     Vakare, sotūs ir kupini įspūdžių, keliausime namo.
 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • (*) pažymėti objektai į kainą neįskaičiuoti;
  • Degustacinė - edukacinė programa: 15 €/asm., su midaus degustacija 17 €/asm.;
  • Bilietas į žibintų festivalį: 12 €/asm., studentams, senjorams, vaikams 10 €/asm.;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina, išvykimo/parvykimo miestų tvarka kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.