Gardinas su apsipirkimu iš Klaipėdos


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

       Klaipėda - Kaunas - Alytus - Gardinas - Alytus - Kaunas - Klaipėda (~790 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

      Gardinas dar vadinamas Stepono Batoro miestu – tai Lenkijos karalius, kuris buvo pavertęs šį miestą svarbiausia savo rezidencija. Gardinas turėjo ir Abiejų Tautų Respublikos antrosios sostinės statusą... Todėl nepraleiskime progos leistis į pažintinę kelionę autobusu ir aplankykime šį kraštą. O nuo lapkričio vidurio miestas pasipuoš kalėdinėmis dekoracijomis, tad kelionė taps dar smagesnė!
     Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Raigardo pasienio poste, kirtę Lietuvos – Baltarusijos sieną, pajudėsime Gardino link. Gardinas – XII amžiuje įkurtas miestas, turintis nepaprastai turtingą istoriją. Miestas mena Lietuvos didžiuosius kunigaikščius Traidenį ir Vytautą. Atvykus į miestą, mus pasitiks pavasariškai pasipuošęs „karališkasis“ Gardinas. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime buvusią didybę menančias Senąją ir Naująją pilis, paminklą LDK Vytautui, unikalias katalikiškas bažnyčias – Pranciškaus Ksaverijaus, kurioje pamatysime aukščiausią barokinį altorių Europoje bei Šventojo Kryžiaus apsireiškimo, nepaprastai turtingas ortodoksų cerkves. Viena jų – Kaložskaja yra seniausia cerkvė dabartinės Baltarusijos teritorijoje. Taip pat apžiūrėsime seniausią Baltarusijoje choralinę sinagogą, išgirsime bokštų „Kasia ir Basia“ legendą, esant galimybei, išgirsime iš gaisrinės bokšto sklindančią melodiją, kuri jau keletą šimtmečių linksmina miestelėnus tam tikromis valandomis... Laisvas laikas, kurio metu galėsime papietauti jaukiose kavinukėse, pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis ar laiką skirti apsipirkimui. Vakarėjant išvyksime namų link.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Grupės vadovo-gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
 • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
 • Bevizis leidimas su privalomuoju draudimu: ~7 €/asm. (privaloma);
 • Lietuvos Respublikos pasas galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos;
 • Valiutą galima išsikeisti pasienyje. Gardine galima naudotis banko kortelėmis;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda (Gardine ekskursijas veda vietiniai gidai);
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
 • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.