Gėlių festivalis Ventspilyje

Latvija

Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

      Vilnius - Kaunas - Klaipėda - Ventspilis - Kuldiga - Klaipėda - Kaunas - Vilnius (~1020 km)

     Ventspilis – aktyvus ir gražus miestas, kur veiklos ras kiekvienas, nesvarbu, atvykęs savaitei, keletui dienų ar vienai nakčiai - žinia, vietos gyvenimas šėlsmu, geros muzikos ir pramogų pasiūla nenusileidžia Latvijos didmiesčiams. O vasaros viduryje Ventspilis ypač gražus, visas pasipuošęs pražydusiomis gėlėmis!
     Labai anksti ryte išvažiuosime iš Lietuvos. Atvyksime į Ventspilį – vieną iš gražiausiai sutvarkytų Baltijos šalių miestų, kuris švenčia daugiau, kaip 725 metų sukaktį. Miesto gimimo dienos garbei vyks miesto šventė - Tarptautinis kiliminių gėlių festivalis. Gilias tradicijas apželdinimo srityje turintis miestas savo gimtadienį pasitiks įvairiaspalviais gėlių žiedų rūbais, kilimais. Stėbėsime, kaip gėlininkai paruoš nuostabias kompozicijas, kilimus ne tik iš gėlių, bet ir daržovių, kankorežių, smėlio ir įvairiausių kitų medžiagų. Šventės metu bus organizuojamas floristų konkursas, vyks tautodailininkų mugė, koncertai.
    Pasigrožėję gėlėmis, išvyksime į Kuldigą, kurioje aplankysime Kuldigos tiltą - tai senovinis raudonų plytų tiltas atvedantis į miestelio centrą, kuriame kažkada buvo sprendžiami visos Vakarinės Latvijos svarbiausi įvykiai. Kupini įspūdžių išvyksime namų link.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Į dažniausiai užduodamus klausimus, atsakymus rasite >>.