Gintarinis Lietuvos pajūris

Lietuva

Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

      Vilnius - Kaunas - Karklė - Palanga - Kaunas - Vilnius (~710 km)


            Baltijos pajūrio gyventojai nuo žilos senovės brangino jūros dovanas – gintarą - prilygindami jį auksui. Ne vienas tikėjo ir tebetiki, kad gintare slypi magiška jėga, galinti apsaugoti nuo pikto ir gali išgydyti.
       Anksti ryte išvyksime į Karklę, kurioje mūsų lauks gintaro gaudymo* pramoga. Susipažinsime su originalia gido gintaro kolekcija, išgirsime įdomių pasakojimų apie jų susidarymą. Lietuviškasis auksas, nors ir neturi karatų, tačiau yra ypač vertingas ir unikalus. Ekskursijos metu sužinosime gintaro gaudymo, bei rinkimo ypatumus. Drąsiausieji galės graibštu išbandyti savo jėgas jūros bangose. Visą surinktą gintarą bus galima parvešti giminaičiams dovanų. 
         Po pietų išvyksimę į Palangą. Apžvalginės ekskursijos metu, aplankysime Tiškevičiaus dvaro rūmuose* esantį gintaro muziejų ir botanikos parką. Sena ir garbinga Lietuvos didikų giminė, pasiekusi savo klestėjimo viršūnę valdė keliasdešimt dvarų visoje Lietuvoj. Po apsilankymo dvaro rūmuose keliausime ant Birutės kalno. Pasak pasakojimų, XIV a. Palangoje gyvenęs bajoras Vidmantas. Jis turėjo labai gražią ir kilnios širdies dukterį Birutę. Ji tapo vaidilute ir pasižadėjo visą gyvenimą kurstyti aukuro ugnį deivei Praurimei. Po apsilankymo ant Birutės kalno bus skiriamas laisvas laikas, kurios metu galėsime savarankiškai vaikštinėti pagrindine J. Basanavičiaus gatve, suvalgyti ledų ar džiaugtis saulės spinduliais paplūdimyje. Pilni įspūdžių ir pailsėję grįšime namo.

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • Tiškevičiaus dvaro lankymas lankymas: suaugusiems ~3 €/asm., vaikams ~1,50 €/asm.;
  • Gintaro gaudymo programa: 2 €/asm.
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Į dažniausiai užduodamus klausimus, atsakymus rasite >>.