Baltijos sostinės - Ryga ir Talinas


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 2 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Išvykimas iš Vilniaus, Elektrėnų, Kauno, Panevėžio.
 
 Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 
     Anksti ryte išvykstame  istoriniu „Baltijos keliu“ per Lietuvą, Latviją ir Estiją.
    1 diena. Vykstame į Latvijos širdį – Rygą. Pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija; Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją; gynybinės miesto sienos likučiais, Parako bokštu. Iš Šv. Petro bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelės galėsite pasigėrėti Rygos panorama. Atvykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje.
   2 diena. Pusryčiai. Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XVI a. gotikinė Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas, kuriame įrengtas laivybos muziejus. Apžvalginė ekskursija autobusu: Kadriorgo parkas, Pirita, šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, paminklas „Rusalka“. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • 1 nakvynė su pusryčiais 3* viešbutyje;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Lankomiems objektams turėti ~ 10-15 Eur;
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (neprivalomas);
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.