Jaunpilės pilies paslaptys


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

      Vilnius - Kaunas - Panevėžys - Bauskė - Cinevila - Jaunpilis - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~830 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

     Ryte išvyksime į Latviją. Stabtelsime Bauskėje, kur apžiūrėsime XV a. statytą vokiečių ordino pilį. Statinys yra vienintelė iš dalies išlikusi Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerų rezidencija. Pageidaujantys galės apsilankyti pilyje ir pakilti į vieną pilies bokštų, nuo kurio atsivers vaizdinga Bauskės apylinkių panorama*.
     Toliau keliausime į vienintelį Pabaltijo šalyse esantį kino paviljoną „Cinevilla“* po atviru dangumi. Tai miestelis, kuriame filmuojami patys įvairiausi filmai, tad visai nebūtina keliauti į Holivudą, kad pasijustumėme kino žvaigždėmis! Apžiūrėsime dekoracijas sužinosime, kaip gimsta tikras filmas, norintys galės nusifotografuoti su filmavimui naudojamomis senovinėmis uniformomis...
     Vakarėjant pasieksime romantiškąją Jaunpilės pilį*, kuri yra viena iš nedaugelio viduramžių pilių, kuri puikiai išlaikė savo pirminę išvaizdą. Šiandien pilyje, kuri yra iš trijų pusių apsupta vandens, vyksta visas Jaunpilio bendruomenės gyvenimas. Vaizdingos apylinkės ir su buities darbais susijęs folkloras yra turistams skirtų pramogų fonas. Kartu su vienuoliais, pilies šeimininkais ir tarnais galėsime tapti tikrais viduramžių herojais. Viskas bus nepaprastai romantiška, nes vyks 710 metų senumo pilyje... Mūsų lauks teatralizuota ekskursija. Pilies šeimininkai papasakos daug baisių ir šmaikščių istorijų. Ekskursijos pabaigoje šeimininkai surengs viduramžių pietus, paruoštus pagal senovinius receptus. Pietų metu ragausime krosnyje sukiotą vištą, žirnius su spirgučiais, juoduosius vėdarus, raugintus kopūstus su kmynais, o desertui patieks mėgstamiausius „vienuolio“ sausainius. Taip pat ragausime vyną iš pilies rūsių... Vakare išvyksime į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
 • Bauskės pilies bokšto lankymas: ~1 €/asm.;
 • Teatralizuota ekskursija Jaunpils pilyje ir sotūs pietūs: ~16 €/asm.;
 • Kino pavilijono „Cinevilla“ lankymas: ~5 €/asm.;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
 • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.