Kalėdinis paradas Gardine


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

      Vilnius - Kaunas - Alytus - Gardinas - Alytus - Kaunas - Vilnius (~580 km)
Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

      Gardinas – nuostabus Baltarusijos miestas, kuriame turistai laukiami visais metų laikais. Tačiau kasmet, būtent kalėdiniu laikotarpiu, miestas pasipuošia ne tik šventinėmis dekoracijomis, bet ir Kalėdų senelių bei snieguolių paradu! Tad, kviečiame nepraleisti progos leistis į dienos kelionę autobusu, pasikviesti būrį draugų ir dieną praleisti įspūdingai bei šventiškai!
      Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Raigardo pasienio poste, kirtę Lietuvos – Baltarusijos sieną, pajudėsime Gardino link. Gardinas – XII amžiuje įkurtas miestas, turintis nepaprastai turtingą istoriją. Pažintį su senąja miesto dalimi mums atvers architektūros paminklai: Senoji pilis – karaliaus Stepono Batoro Rezidencija, Naujoji pilis, kur gyveno paskutinis karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis, Šv. Ksavero bažnyčia, Boriso Glebavo cerkvė – Gardino architektūros mokyklos paminklas, Katedra, kuri pastatyta kaip paminklas žuvusiems Rusijos - Japonijos karo metu, ir daug kitų įspūdingų vietų! Vėliau skiriamas laisvas laikas, kurio metu, apie 17.00 val., prasidėjus Kalėdų senelių ir snieguolių paradui, galėsime keliauti prie pagrindinės miesto aikštės. Šioje aikštėje sutiksime pagrindinį Gardino Kalėdų senelį su snieguole ir padėsime įžiebti kalėdinę eglutę. Tai ryškus, linksmas, ir netgi šiek tiek magiškas, renginys. Kasmet čia susirenka ne tik Gardino, bet aplinkinių kraštų gyventojai. Pilni teigiamų šventinių emocijų vakare išvyksime namų link.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Grupės vadovo – gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
 • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
 • Bevizis leidimas, draudimas ir ekskursija po Gardiną: ~7 €/asm. (privaloma);
 • Lietuvos Respublikos pasas galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos;
 • Gardine galima naudotis banko kortelėmis;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda (Gardine ekskursijas veda vietiniai gidai);
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
 • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.