Ledo skulptūrų festivalis ir Jelgavos rūmai

Latvija

Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

 Vilnius - Kaunas - Panevėžys -Bauskė - Jelgava - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~720 km)

       Ieškote savaitgalio kelionės pigiau? Iki Jelgavoje vykstančio ledo skulptūrų festivalio – tik kelios valandos kelio. Meno kūriniai iš ledo – perregimos ir spindinčios medžiagos – tikra žiemos puošmena, šventė akims ir fantazijai! Pasidžiaukime žiema, nūnai ji toks nenuspėjamas svečias...
   Ryte išvyksime iš Lietuvos į Bauskę, kurioje lankysimės Automobilių muziejuje*. Parodų salėse apžiūrėsime praėjusio amžiaus ir pokario laikų lengvuosius automobilius, susipažinsime su įvairia žemės ūkio technika. 
      Tuomet išvyksime į Jelgavą. Tai miestas esantis Žiemgaloje, pietinėje Latvijos dalyje. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą bei pasivaikščiosime po Jelgavos senamiestį. Pasivaikščioję apsilankysime Jelgavos rūmuose*. 1737 metais, dabartiniams rūmams, pamatus padėjo Kuržemės hercogas. Barokinio stiliaus rūmai buvo visiškai sudeginti 1919 metais, bet vėliau atstatyti. Dar kartą juos sunaikino Antrojo pasaulinio karo liepsnos. Dabar čia įsikūręs Žemės ūkio universitetas. Nors rūmai  perduoti studentų žiniai, juose tebejaučiamas ankstesnių šeimininkų alsavimas... Ekskursiją tęsime po rūmų požemius*, kurių kriptose ilsisi Kuršo hercogai, jų žmonos, sūnūs ir marčios. Taip pat čia pamatysime ir paskutinio Livonijos ordino magistro Gothardo Ketlerio sarkofagą. 
     Vėliau vyksime į 20-tą kartą rengiamą - Ledo skulptūrų festivalį*. Bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsime laiką leisti fotografuojantis prie skulptūrų, klausantis koncerto ar tiesiog vaikštinėjant ir žavintis skulptūromis. Menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių! Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link.
 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės – vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuota;
  • Bauskės automobilių muziejaus lankymas: suaugusiems ~3 €/asm., mokiniams, studentams, senjorams ~1,8 €/asm.;
  • Jėlgavos rūmų lankymas ir požemiai: ~5 €/asm.;
  • Ledo skulptūrų festivalio „Karnavalas“ lankymas: ~5 €/asm., vaikams iki 7 metų - nemokamai;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Į dažniausiai užduodamus klausimus, atsakymus rasite >>.