Ledo skulptūrų festivalis ir bobslėjus (iš Klaipėdos)


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Klaipėda - Šiauliai - Sigulda - Jelgava - Šiauliai - Klaipėda (~720 km)

     Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

     Meno kūriniai iš ledo – perregimos ir spindinčios medžiagos – tikra žiemos puošmena, šventė akims ir fantazijai! O adrenalino mėgėjams paruošėme ypatingų žiemiškų pramogų!
     Anksti ryte išvyksime Latvijos link. Pirmiausia užsuksime pramogauti į bobslėjaus ir rogučių trasą „Sigulda“*. Siguldos bobslėjaus ir rogučių trasos ilgis yra 1 200 m, joje yra 16 viražų ir joje galima išvystyti iki 125 km/val. greitį. Trasa pritaikyta bobslėjaus, rogučių sportui ir skeletono varžyboms, taip pat treniruotėms. Kiekvieną sezoną čia vyksta ir tarptautinės, ir nacionalinio lygio varžybos. Čia galėsime skrieti trasos viražais su pramogoms skirtomis rogutėmis „vučko“, pasigrožėti Gaujos slėnio, miesto ir bobslėjaus trasos panorama nuo starto estakados aikštelės ar pasivaikščioti trasos vingiais ir apžiūrėti trasos konstrukcijas ir starto estakadą.
     Po pramogų išvyksime į Jelgavą. Tai miestas esantis Žiemgaloje, pietinėje Latvijos dalyje. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime garsiuosius Jelgavos rūmus, Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą bei pasivaikščiosime po Jelgavos senamiestį. Vėliau vyksime į 21-ą kartą rengiamą - Ledo skulptūrų festivalį*. Bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsime  fotografuotis prie skulptūrų, klausytis koncerto ar tiesiog vaikštinėti ir žavėtis skulptūromis. Menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių! Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link.
 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės – vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • Bobslėjaus ir rogučių trasa „Sigulda“: 10 €/asm.;
  • Ledo skulptūrų festivalio lankymas: ~5 €/asm., vaikams iki 7 metų - nemokamai;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.