Ledo skulptūrų festivalis ir degustacija Joniškėlyje


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas - Panevėžys - Joniškėlis - Jelgava - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~650 km)

     Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

     Skirkite laiko sau - keliaukime! šios vienos dienos išvykos metu ne tik ragausime lietuviško naminio vyno, bet ir išvysime garsiuosius meno kūrinius iš ledo! Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje - tikra žiemos puošmena, šventė akims ir fantazijai!
     Anksti ryte išvyksime Latvijos link, bet pirmiausia užsuksime į Joniškėlį - į šį miestelį važiuoja būriai smalsuolių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Čia juos vilioja aistringo vynuogininko ir vyndario Algirdo Lungio rengiamos vynuogių bei įvairių naminių vynų degustacijos*. Jei galvojate, kad geras vynas gaminamas tik Italijoje, Prancūzijoje ar Čilėje – šiandien pakeisite nuomonę. Čia galėsime susipažinti su daugiau nei 20 rūšių naminių lietuviškų vynų. Joniškietis, vyno kultūros puoselėtojas, Algirdas Lungis 25-erius metus augina vynuoges ir gamina lietuvišką vyną. Paklauskite savęs, kada paskutinį kartą esate ragavę burokėlių, pastarnokų, svarainių, rabarbarų ar šaltalankių vyno?
     Kitas kelionės taškas - Jelgava. Tai miestas esantis Žiemgaloje, pietinėje Latvijos dalyje. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime garsiuosius Jelgavos rūmus, Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą bei pasivaikščiosime po Jelgavos senamiestį. Vėliau vyksime į 21-tą kartą rengiamą - Ledo skulptūrų festivalį*. Bus skiriamas laisvas laikas, kurio metu galėsime  fotografuotis prie skulptūrų, klausytis koncerto ar tiesiog vaikštinėti ir žavėtis skulptūromis. Menininkai kurs ne tik konkursinius darbus – bus įrengtas ledo baras, demonstracinės skulptūros. Bus daug linksmybių! Vakare, kupini įspūdžių, išvyksime namų link.
 
  

 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės – vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • Vyno degustacija Joniškėlyje: ~6 €/asm.;
  • Ledo skulptūrų festivalio lankymas: ~5 €/asm., vaikams iki 7 metų - nemokamai;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.