Naujieji metai Jūrmaloje


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 2 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

      Vilnius - Kaunas - Panevėžys - Ryga - Jūrmala - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~800 km) 

 Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

      Galbūt atėjo pats metas šventes sutikti svetur? Siūlome leistis į smagią naujametinę kelionę po netolimąjį užsienį ir iš naujo atrasti kaimyninės Latvijos grožį. Tai bus smagus nuotykis ir tikra atgaiva kiekvienam! Šis miestas kiekvieną kartą laukia svečių, o Naujųjų metų sutikimui skiria ypač daug dėmesio. Panaršius internete nesunku įsitikinti, jog ir šiais metais Jūrmala tam pasiruošusi tinkamai!
      1 diena. Anksti ryte išvyksime Latvijos link. Atvyksime į Latvijos širdį – Rygą. Pažintinės kelionės po Rygos senamiestį metu, susipažinsime su Rygos pilimi ir gynybine siena su parako bokštu bei Švedų vartais, „Trijų brolių“ namais, Domo katedra ir vienuolyno kompleksu. Išvysime Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – „Juodagalvių“ gildijos namai. Taip pat pamatysime Šv. Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, didžiąją ir mažąją miesto gildijas, „namą su katinu“, senamiesčio gatvelių labirintus. Ar bent įsivaizduojate, kiek įspūdžių laukia šios kelionės metu? Po pietų vyksime į Jūrmalą. Laisvas laikas Jūrmaloje arba vandens parke*. Vakare mūsų lauks Naujųjų metų sutikimas savarankiškai. Galėsite šėlti vietiniuose baruose iki ryto arba mušant laikrodžio rodyklei 12-tą valandą Naujuosius metus pasitikti pajūryje. Nakvynė viešbutyje Hotel Daina, esančiame vos 1 minutė kelio iki jūros.


      2 diena. Pusryčiai. Pailsėję ir išsimiegoję išvyksime Lietuvos link. Kupini malonių įspūdžių vakarėjant grįšime namo.

 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais Hotel Daina Beach&SPA (dviviečiai, triviečiai);
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • „Līvu akvaparks“ kainas rasite: http://www.akvaparks.lv/en/reservation/tickets/;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.