Naujieji Lvove


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 3 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas - Marijampolė - Varšuva - Liublinas - Lvovas – Liublinas -  Marijampolė - Kaunas - Vilnius (~1 730 km)
Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 
     Laukiame jų ar ne, tačiau Naujieji metai jau ant slenksčio. Pats metas apsispręsti, kur sutiksime 2019-uosius. Galbūt verta tai padaryti ne Lietuvoje, bet keliaujant po Europą. Miestas Liūtas – Lvovas – tai didžiausias miestas vakarų Ukrainoje. Jis kaip mažasis Ukrainos Berlynas, su daugybe butikų, galerijų, jaukių kavinių, gatvės muzikantų ar tiesiog menu netikėtose erdvėse. Ar nebūtų tai ypatinga vieta Naujųjų metų sutikimui?
     1 diena. Kelionę autobusu pradėsime anksti ryte išvykę iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją iki Varšuvos. Pažintis su miesto senamiesčiu: Karalių pilis ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona – pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra – gotikinio stiliaus bažnyčia, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei. Pagrindinė aikštė šventiniu laikotarpiu pilna prekeivių, kurie pardavinėja rankdarbius, kalėdinius atributus, tradicinius maisto gaminius. Tad turėsite galimybę įsigyti širdžiai mielų pirkinių ne tik sau, bet ir artimiesiems bei draugams. Laisvo laiko metu galėsite paragauti įvairių gardėsių,  karšto vyno ir daugybę kitų kalėdinių gėrybių. Iš Varšuvos keliausime į Liubliną. Dar XII a. įkurtas Lenkijos miestas garsus tuo, kad jame buvo pasirašyta Liublino unija, ženkliai pakreipusi Lietuvos likimą. Trumpa pažintis su šventiškai pasidabinusiu senamiesčiu: miesto simboliu laikoma Liublino pilimi, Krokuvos vartais, miesto rotuše. Pabūvosime ir Lietuvos aikštėje, kurioje stovi paminklas Liublino unijai. Apžiūrėję senamiestį, vyksime ilsėtis į viešbutį.
      2 diena. Pusryčiai. Išvyksime į Lvovą – vieną iš gražiausių ir geriausiai išplanuotų Europos miestų, nuostabų kultūros centrą, įrašytą į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų sąrašą. Aplankysime Rotušės aikštę su šalia esančiomis gatvelėmis, įvairių apeigų bažnyčias ir vienuolynus. Pamatysime vieną iš gražiausių Europoje Operos ir baleto teatrų, paminklą Galicijos karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui. Laisvo laiko metu galėsime pasivaikščioti po jaukias, išpuoštas girliandomis, gatveles bei vis dar šurmuliuojančias kalėdines muges. Turėsite galimybę paragauti vietinio kulinarinio paveldo patiekalų jaukiose senamiesčio kavinėse, paskanauti karštos kvapnios kavos ar šokolado, kuriuo garsėja Lvovas. O Naujuosius 2019-uosius metus sutiksite miesto aikštėje, stebinti įspūdingus fejervekus! Šventines linksmybes perkelsime į autobusą ir apie 2 valandą nakties išvyksime namų link. Išvykstame nakvynei į Liubliną.
     3 diena. Pusryčiai. Išvyksime link Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai naktį atvyksime į Lietuvą.
 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • 2 nakvynės 3* Hotel Campanile viešbutije su pusryčiais;
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • Būtinas Lietuvos Respublikos pasas galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.