Naujieji metai Taline aplankant Rygą iš Klaipėdos ir Šiaulių


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 2 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

      Klaipėda - Šiauliai - Talinas - Ryga - Šiauliai - Klaipėda (~1250 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

      Visiems - dideliems ir mažiems - trokštantiems nuotykių, pažinimo ir atradimo jausmo siūlome Naujuosius metus sutikti Taline bei aplankyti visuomet žavią ir šventine nuotaika vis dar alsuojančią Rygą! Papildykime kartu savo nepamirštamų išvykų albumą!
       1 diena. Naujametinę kelionę autobusu pradėsime labai anksti ryte išvykstant iš Lietuvos. Kelionė per Latviją į Estiją. Atvykus į Taliną, mūsų lauks ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XVI a. gotikinė Domo katedra, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, nuostabieji Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas bei apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį... Po ekskursijos vyksime pailsėti ir pasiruošti naujametinėms linksmybėms į viešbutį. Pasitikti 2019 - uosius iš viešbučio į Talino senamiestį išvyksime vakare apie 22:00 valandą, kur mūsų lauks pramogos, koncertai ir fejerverkai. Po Naujametinio šurmulio, sutartu laiku, grįšime į viešbutį. Norintiems daugiau laiko praleisti mieste - nuo viešbučio iki miesto centro kursuos nemokamas viešbučio autobusas (paskutinis išvykimas iš centro į viešbutį numatomas apie 4:00 valandą ryto). Nakvynė viešbutyje.

       2 diena. Pusryčiai. Sotūs ir pailsėję išvyksime į apžvalginę ekskursiją autobusu po dar neregėtas Talino įžymybes: aplankysime Kadriorgo parką, Piritą ir Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsius, išvysime paminklą „Rusalka“. Išvykę iš Talino, stabtelėsime pasigrožėti Rygos senamiesčiu - leisimės į apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po senamiestį, kur pamatysime Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį – „Trijų brolių“ namus, Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – „Juodagalvių“ gildijos namai. Laisvas laikas, kurio metu galėsime aplankyti po Kalėdų išlikusias muges, pasimėgauti karštu vynu bei keptais meduoliais. Kupini įspūdžių ir vis dar šventinės nuotaikos, vakare išvyksime namų link.
 


 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • 1 nakvynė 3* viešbutyje Dzingel su pusryčiais;
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo apgyvendinti): ~15 €/asm.;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.