Naujųjų sutikimas Rygoje


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas - Panevėžys - Ryga - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~ 750 km)

 Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

    Dažnai sukame galvas, kaip įspūdingai galėtume sutikti artėjančius Naujuosius metus. Nelengva užduotis, jei reikia daryti tai po Kalėdų, todėl skubame jums į pagalbą ir kviečiame Naujuosius metus pasitikti kaimyninėje Latvijos sostinėje Rygoje. Šis miestas kiekvieną kartą laukia svečių, o Naujųjų metų sutikimui skiria ypač daug dėmesio. Šie metai taip pat nėra išimtis – Ryga tam pasiruošusi tinkamai. Griebkime savo artimiausius draugus ir keliaujame pasigrožėti nuostabiu reginiu ir nustebinti save kita atmosfera bei įspūdžiais – kelionės metu mūsų lauks linksmybės!
    Kelionę autobusu pradėsime ryte išvykstant iš Lietuvos. Atvyksime į Latvijos širdį – Rygą. Pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusi Rygos pilis ir gynybinė siena su Parako bokštu bei Švedų vartais, „Trijų brolių“ namai, Domo katedra ir vienuolyno kompleksas, šimtmečius menanti Rotušės aikštė, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – „Juodagalvių“ gildijos namai, Laisvės paminklas, miesto istoriją liudijančios Didžioji ir Mažoji miesto gildijos, „namas su katinu“, senamiesčio gatvelių labirintai ir kitos įžymybės. Iš Šv. Petro bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelės galėsime pasigėrėti Rygos panorama bei įsiamžinti nuostabiose fotografijose.
    Laisvas laikas, kurio metu galėsite patys apžiūrėti ir išbandyti visas miesto atrakcijas. Centrinėje miesto aikštėje stebėsime vykstantį šventinį naujametinį renginį, grožėsimės šventiškai pasipuošusiu miesto senamiesčiu. Stebėdami šventinius fejerverkus sutiksime Naujuosius 2019 - uosius metus. Apie 2 val. nakties visas linksmybes perkelsime į autobusą ir išvyksime namų link kupini gausybės šventinių įspūdžių, kurie išliks ilgam!
 Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo – gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

PASTABOS:

  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.