P!NK koncertas Varšuvoje


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

       Vilnius - Kaunas - Alytus (arba Marijampolė) - Varšuva - Alytus (arba Marijampolė) - Kaunas - Vilnius (~1090 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

     700.LT kelionės veža paruošė Jums specialų pasiūlymą, siūlome tik 70 vietų į P!NK koncertą! Atlikėja savo pasaulinio turo „Beautiful Trauma“ metu koncertuos didžiausiose Europos šalyse, tokiose, kaip Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Danija, Vokietija ir, žinoma, Lenkija!
     Kelionę autobusu pradėsime anksti ryte išvykdami iš Lietuvos. Po pietų atvyksime į Varšuvą. Mūsų lauks apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu susipažinsime su Varšuvos senamiesčiu. Pamatysime senojo turgaus aikštes, kurios yra apsuptos nedidelių spalvingų namų, su juose įsikūrusiais restoranais, barais, galerijomis, Barbakano gynybinėmis sienomis. Pamatysime ir Varšuvos simbolį – Undinėlės fontaną. Aplankysime Šv. Jono krikštytojo katedrą, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Šv. Kryžiaus bažnyčią, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis. Po ekskursijos turėsime laisvą laiką iki koncerto pradžios, kurio metu galėsime savarankiškai pasivaikščioti po Varšuvą, pavalgyti ir su nekantrumu laukti neužmirštamo vakaro koncerto!
     Nacionalinio Varšuvos stadiono (Narodowy) vartai atveriami 16:30, o 18:00 valandą mūsų lauks P!NK! Tokia proga pasitaiko labai retai, tad nesnauskime! Kvieskime draugus, kaimynus, giminaičius ir pirmyn! Bus neužmirštama! Po koncerto išvyksime iš Varšuvos. Naktis autobuse. Namo sugrįšime ankstyvą rytmetį.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Bilietas į koncertą (viršutinėse tribūnose);
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.