Ryga ir baletas „Trys Muškietininkai“


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas - Panevėžys - Ryga - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~725 km)
     Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 
     Čekų kompozitorius Jan Kucera ir choreografas iš Kanados Paulas Chalmeris kviečia visus meno mylėtojus ir nuostabaus grožio baletą „Trys Muškietininkai“. Palikime niūrią nuotaiką namie ir keliaukime į Latvijos Nacionalinį Operos ir Baleto teatrą praleisti šeštadienį kultūringai.
     Latvijos sostinė Ryga – tai ne tik Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Ji įsikūrusi šalies centre, Rygos įlankos pietų pakraštyje, Dauguvos upės deltoje. Kiekvienas amžius paliko savo pėdsaką šiame mieste. Tai galima pajusti architektūroje – Senamiestyje ir miesto centre. Kultūrinis paveldas harmoningai susigyvena su šiuolaikiniu gyvenimo tempu. Ryga yra puikus pasirinkimas, ieškant kelionės savaitgaliui!
     Ryte išvyksime Rygos link. Atvykę, keliausime į Rygos miesto centrą, kur mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais ir Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. Laisvas laikas papietauti ar išgerti kavos.
     19:00 val. vyksime žiūrėti baleto „Trys Muškietininkai“. Kviečiame pamatyti Aleksandro Diumos šedevro interpretaciją. Žymieji herojai d'Artanjanas, Atas, Portas ir Aramis stoja į kovą su klastingais Karaliaus priešais ir įrodo, kad dosnumas, sumanumas ir draugystė yra galingiausi ginklai prieš blogį. Po nusotabaus reginio, laimingi keliausime namų link.
 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Bilietas į baletą „Trys Muškietininkai“ (vietos beletaže ir balkonuose);
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 48 val. iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.