Smėlio skulptūrų festivalis ir Jūrmala

Latvija

Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

       Vilnius - Kaunas - Panevėžys - - Jelgava - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~780 km) 

     Pirmą kart Smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje buvo surengtas 2007 metais. Jo idėja kilo pasisekus įgyvendinti ledo skulptūrų festivalio sumanymą. Taigi, dabar didelė dalis ledo skulptorių vasarą kuria grožį iš smėlio. Kiekvienas sukurs savo stebuklų šalį: kai kam tai gražus sapnas, kai kam - vaikystės pasaka, bet visus kūrinius jungia beribė žmogaus fantazija. Šios savaitgalio kelionės metu leisimės į įdomią pažintinę kelionę į Latviją su tikslu aplankyti JELGAVOS SMĖLIO SKULPTŪRŲ FESTIVALĮ.
      Anksti ryte kelionę autobusu pradėsime išvykdami į Latviją, atvyksime į Jelgavą – miestą, įsikūrusį ant Lielupės upės krantų. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su Katedra, Šv. Anos soboru, paminklu pirmam Latvijos prezidentui Janiui, Jelgavos rūmais, sukurtais žymaus italų architekto – tai didžiausi barokinio stiliaus rūmai Pabaltijyje ir hercogo Birono buvusi rezidencija. Tuomet aplankysime tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį „Summer Signs“*, kuriame eksponuojami nuostabūs meno kūriniai, sukurti iš 600 tonų smėlio. Į šį festivalį pakviesti menininkai iš daugelio pasaulio šalių.
       Pasigrožėję smėlio skulptūromis, išvyksime pajūrio link - į Jūrmalą – didžiausią Baltijos šalių kurortinį miestą. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 kilometrų ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Laisvas laikas Jūrmalos kurorte - poilsis prie jūros. Vakarėjant išvyksime namų link.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės – vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuota;
  • Smėlio skulptūrų festivalio lankymas: suaugusiems ~5 €/asm., vaikui nuo 7 metų ~5 €/asm.; vaikams iki 7 metų - nemokamai;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Į dažniausiai užduodamus klausimus, atsakymus rasite >>.