Talinas - Tartu - AHHA mokslo centras


Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 2 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas - Panevėžys - Talinas - Tartu - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~1470 km)

     Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

     Mokslo centrai - viena smagiausių pramogų lankantis svetur! Interaktyvūs žaidimai ir įvairios pramogos taip įtraukia, kad gali juose praleisti kone visą dieną! Todėl kviečiame į Estiją, kur apsilankysime Tartu esančiame didžiausiame Baltijos šalyse mokslo muziejuje „AHHAA“.    
     1 diena. Kelionę autobusu pradėsime anksti ryte išvykdami iš Lietuvos į Taliną. Atvykus į Estijos sostinę mūsų lauks apžvalginė ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos parlamentas, Aleksandro Nevskio soboras, Domo bažnyčia – buvusi Talino vyskupų rezidencija, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai. Nakvynė 3* viešbutyje.
 
 
     2 diena. Pusryčiai. Ryte išvyksime į Tartu. Ekskursija po seniausią miestą Baltijos šalyse: Rotušės aikštė, Šv. Jono bažnyčia ir jos apžvalgos aikštelės, akmenimis grįstos gatvelės, Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija, Domo katedros griuvėsiai, „Velnių“ ir „Angelų“ tiltai. Po ekskursijos lankysimės Mokslo centre AHHAA*, kur galėsime susipažinti su mus supančiais reiškiniais interaktyviu būdu. Tai didžiausias Baltijos šalių mokslo centras, kuriame viskas kitaip nei įprastuose muziejuose, galime liesti ir išbandyti viską patys. Derinant specialiuosius efektus ir erdvinį vaizdą, sukuriama neįtikėtina, kvapą gniaužianti realybės iliuzija. Čia lankytojams siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, vaikų birža, mokslo parduotuvės ir daug kitų įdomių dalykų. O ypatingame sferiniame planetariume galima stebėti milijonus žvaigždžių ir žiūrėti filmus apie kosmosą. Apskritame žvaigždžių teatre su visata padeda susipažinti Japonijos išradėjo sukurtas projektorius, kurio pagalba galėsime matyti net mažiausias Paukščių Tako žvaigždes, šis išradimas įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Po mokslo centro, išvyksime į Lietuvą. Naktį grįšime namo. 
 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • 1 nakvynė 3* Dzingel viešbutyje su pusryčiais;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • AHHA mokslo centras ir planetariumas: 14 €/asm.;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.