Tulpių žydėjimo šventė iš Klaipėdos

Lietuva

Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 1 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

       Klaipėda - Pašiliai - Bistrampolis - Burbiškis - Klaipėda  (~530 km)

      Lietuvoje yra vietų, kur būtina sugrįžti kasmet. Viena iš tokių lankytinų vietų Lietuvoje - Burbiškio dvaras. Gegužės pradžioje dvaro teritorijoje esančiuose laukuose pražysta tulpės. Puikus reginys. Ar yra kur nors Lietuvoje vieta, kur tulpių būtų daugiau? Tad, kviečiame apsilankyti „Tulpių žydėjimo šventėje“ ir šiais metais!
      Anksti ryte išvyksime į Panevėžio apskrities į Krekenavos regioninį parką, kur aplankysite Pašilių stumbryną*. Tai unikali galimybė gėrėtis stumbrais iš arti, stebėti kaip jie maitinasi. Stumbryno gidas supažindins su europinių stumbrų gyvenimu, papasakos daug įdomių pasakojimų apie stambiausius laukinius gyvūnus.
        Nepraleisime progos užsukti į gražų Bistrampolio dvarą*, kuris žinomas jau nuo XV a. Dabartinis dvaro ansamblis buvo suformuotas XIX a. viduryje. Vėlyvojo klasicizmo stiliaus rūmai — ryškūs ir originalių formų. Romantika dvelkia išlikęs rūmų parkas su medžių alėjomis, tilteliais, Birutės kalneliu ir sodininko nameliu. Dvare vyksta Bistrampolio muzikos festivaliai, atgaivinantys dvaro gyvenimą. Bistrampolio dvaro parko pakraštyje yra įsikūręs Knygnešystės muziejus. Šis pastatas kadaise buvo dvaro elektrinė, o vėliau — koplyčia. Ji puošta didžiulėmis freskomis, kurios vaizduoja ilgą ir sunkų lietuviškos knygos kelią.
     Pagrindinis kelionės akcentas Burbiškio dvaras*, kurio tulpynai pavasarį tiesiog nuostabūs. Šis visiems puikiai žinomas dvaras turi bene didžiausią Baltijos šalyse dvarų tulpyną — gegužę čia pražysta daugiau nei 400 rūšių žiedų. Šventės metu gros gyva muzika, galėsime pasimėgauti įvairiais siūlomais skanėstais, bus daug pramogų ir linksmybių! Kupini neužmirštamų tulpių kvapo ir įspūdžių vėlai vakare išvyksime namo.
 

 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
 • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuota;
 • Pašilių stumbryno lankymas su gidu: suaugusiems ~1,3 €/asm., vaikams, studentams, senjorams ~0,70 €/asm.;
 • Burbiškio dvaro lankymas: suaugusiesiems ~7 €/asm., moksleiviams ~3 €/asm.
 • Bistrampolio dvaro lankymas: suaugusiems ~2,50 €/asm., moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems ~1,80 €/asm.;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
 • Į dažniausiai užduodamus klausimus, atsakymus rasite >>.