Varšuva - Liublinas - Chelmas

Lenkija

Kelionės data
Kelionės kaina
Pastabos

Vietų nebėra
Kelionės trukmė: 3 d.
Vykstančių skaičius:
Kaina viso:
Perku

     Vilnius - Kaunas -  Alytus (arba Marijampolė) - Varšuva - Liublinas - Zamostė - Chelmas -  Alytus (arba Marijampolė) -  Kaunas - Vilnius (~1400 km)

      Liublinas – tai vienas iš seniausių Lenkijos miestų šalies pietryčiuose. Liublinas lietuviams žinomas kaip miestas, kuriame 1569 m. buvo sudaryta Liublino unija, kuria buvo įkurta bendra Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų Respublika. Istorija, architektūra ir kultūra traukia turistus pažinti šio miesto paslaptis i puikiai praleisti laiką keliaujant po lankytinas vietas.
     1 diena. Kelionę ryte išvykę iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją iki Varšuvos. Pažintis su miesto senamiesčiu: Karalių pilis ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona - pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra - gotikinio stiliaus bažnyčia, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui - Undinei. Laisvo laiko metu galėsime paragauti įvairių gardėsių... Iš Varšuvos keliausime į Liubliną. Pakeliui stabtelsime žaviame miestelyje ant Vyslos kranto Kazimierz Dolny. Nakvynė viešbutyje Liubline.


     2 diena. Pusryčiai. Dieną pradėsime pažintimi su Liublinu. Ekskursija viename seniausių, Kazimiero Didžiojo statytame, mieste Lenkijoje. Pasivaikščiosime po Liublino senamiestį, pamatysime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Domininkonų bažnyčią, Karališkuosius vartus, pilį, kur Šv. Trejybės koplyčioje 1569 m. tarp LDK ir Lenkijos buvo pasirašyta Liublino unija, ir kitas Liublino įžymybes. Vėliau vyksime į  Zamosč, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Miestas įkurtas kanclerio Jano Zamoiskio XV-ame amžiuje, pagal italų architekto Bernardo Mordano „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas renesanso perlu. Pažintis su senamiesčiu: turgaus aikštė, kurią supa buvę pirkių namai, rotušė, tvirtovės liekanos. Nakvynė Liubline.
    3 diena. Pusryčiai. Pakeliui į namus, sustojimas Chelme. Bazilika Praeityje buvo tai skirtingų tautybių, religijų ir kultūrų sambūvio vieta. Pasižyminčiam savitu aukštumų ir žemumų kraštovaizdžiu Chelmui yra būdingas išskirtinis bruožas – miesto senamiestis įsikūręs virš XVII – XVIII amžiaus kreidos kasyklų požemių. Vietiniai gyventojai juokauja, kad pagrindas, ant kurio stūkso miestas yra skylėtas kaip šveicariškas sūris. Apsilankysime „Kreidos kasyklos požemiuose“, pasivaikščiosime po senąjį miestą bei apžiūrėsime Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo Baziliką. Vakare grįžtame į Lietuvą.

 
 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais Hotels Lublin;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Į dažniausiai užduodamus klausimus, atsakymus rasite >>.