Diena Klaipėdoje

Galimi išvykimo miestai: Vilnius, Kaunas

Kelionė šeimai

 • 1 diena
 • Lietuva

Kviečiame Jus aplankyti Klaipėdą - vienintelį Lietuvos uostamiestį, vokiečių laikais vadintą Memeliu, kur Danė įteka į Kuršių marias, o Baltijos jūra ir balto smėlio paplūdimiai - ranka pasiekiami, kur puikiai dera senoji išskirtinė pastatų architektūra ir nuotaikingos šiuolaikinės skulptūros, įsikūrę unikalūs muziejai, kur jūros vartai atverti ir kruiziniams laivams, keltams, ir mažiems kateriukams ar jachtoms...Turėsime puikią progą susipažinti su vienu gražiausių Lietuvos senamiesčiu, pailsėti prie jūros, apsilankyti Jūrų muziejuje, išvysti delfinų pasirodymą, pasimėgauti kava krantinėje - viskam net 9 val. Klaipėdoje!

Tik atvykę, pradėsime pažintį su Klaipėdos senamiesčiu, kuris išlaikęs aiškų, precizišką gatvių ir aikščių planą, grožėsimės išskirtine architektūra, vokiečiams būdingais fachverko stiliaus pastatais. Atrasime jaukiuose senamiesčio kiemeliuose, krantinėje, net ant namų sienų, stogų pasislėpusias skulptūras - mažosios architektūros kūrinius: „Katiną džentelmeno veidu“, „Stebuklingąjį peliuką“, pildantį svajones, „Slibiną“, primenantį miesto įkūrimo legendą, „Kaminkrėtį“, grakščiąją „Undinėlę“,  stilizuotus knechtus, žyminčius svarbius Lietuvos jūreivystės įvykius ir kitas. Išvysime  Klaipėdos miesto simbolį - burinį laivą „Meridianą“. Užsuksime į miesto širdimi vadinamą Teatro aikštę, kur stovi jaunutės mergaitės - „Taravos Anikės“ skulptūra, skirta Klaipėdoje gimusio poeto Simono Dacho atminimui. Apžiūrėsime piliavietę, kur dar XIII a. stovėjo kryžiuočių Memelburgo pilis. Čia  XVI-XVIII a. poternose įsikūręs Pilies muziejus, kuriame pristatoma miesto raida nuo seniausių laikų.

Šalia - unikalus, rankomis sukamas „Grandinių tiltas“ - technikos paveldo objektas. Prieškarinėje Klaipėdoje tilto pasukimo susirinkdavo pažiūrėti būriai žmonių, galbūt ir mes pamatysime paprastą, bet neprastą veikimo principą. Ant tilto ropščiasi „Juodasis vaiduoklis“ - skulptūra, menanti vieną iš senųjų Klaipėdos legendų. Išvysime įspūdingą neogotikinio stiliaus senojo pašto pastatą Liepų gatvėje, galbūt išgirsime ir kariljono skambesį.

Siūlome kelis programos variantus:

1. Norintys išsamiau susipažinti su Klaipėda, galės savarankiškai apsilankyti senamiestyje esančiuose Pilies, Laikrodžių, Mažosios Lietuvos istorijos muziejuose, surasti kitas miestą puošiančias skulptūras (nuorodas ir detalesnę informaciją suteiksime), pasidairyti į miesto ir Kuršmarių panoramą nuo dangoraižio terasos 70 m. aukštyje, ir t. t.

2. Kiti, lydint gidui, iš Senosios perkėlos keltu kelsis į Smiltynę, kur pėstute ar traukinuku vyks į Lietuvos jūrų muziejųdelfinariumą*, su daugybe akvariumuose plaukiojančių žuvų, įvairių Baltijos ir tolimesnių jūrų gyventojų: kriauklių, koralų kolekcijų, taip pat pingvinais, jūrų liūtais, ruoniais. Muziejuje įrengtas 18 m. ilgio skaidrus povandeninis akvariumo tunelis, kuris leidžia pasijausti tarsi esant jūros dugne. Atskira muziejaus dalis – delfinariumas, kur auginami ir dresuojami delfinai, tad pageidaujantys galės stebėti šių jūros gyvūnų pasirodymą**. Taip pat bus galima apžiūrėti saugomų didelių senųjų laivų, žvejo sodybos ekspoziciją, išsimaudyti jūroje.

3. Norintys ramaus poilsio pajūryje, persikėlę keltu į Smiltynę*, savarankiškai keliaus į pliažą.

Vakare, praleidę ištisą dieną Klaipėdoje, išvykstame namo.

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota

  (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
 • Kelto mokestis į Smiltynę (į abi puses): ~1 €/asm. (privaloma);
 • Bilietas į delfinariumą priklausomai nuo kelionės datos: suaugusiesiems ~6-9 €/asm.; vaikams nuo 4 m., moksleiviams, studentams, senjorams ~3-4,5 €/asm.;
 • Jūros muziejus: ~6-9 €/asm.; vaikams nuo 4 m., moksleiviams, studentams, senjorams ~3-4,5 €/asm., (nuo rugsėjo mėn. muziejus moksleiviams nemokamas).
 • Laikrodžių muziejus: suaugusiesiems ~ 4 €/asm., su nuolaida ~ 2 €/asm
 • Mažosios Lietuvos istorijos, Pilies vieningas bilietas: suaugusiems ~ 3 €/asm., vaikams ~ 1,5 €/asm.

Pastabos

 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 48 val. iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje.

Keliautojo nuolaidos

 • Keleiviams nuo 65 m. amžiaus taikoma nuolaida -5 %
 • Vaikai iki 12 m. (įskaitytinai) -10 %
 • Vaikai iki 2 m. (įskaitytinai) važiuoja nemokamai -100 %
 • Keliaujantiems antrą kartą -5 %
 • Keliaujantiems trečią kartą -7 %
 • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų -10 %
 • Nuolaida 4-am asmeniui -10 %
 • Nuolaida 5-am asmeniui -25 %
 • Nuolaida 6-am asmeniui -35 %
 • Nuolaida 7-am asmeniui -50 %
 • Nuolaida 8-am asmeniui -65 %
 • Nuolaida 9-am asmeniui -80 %
 • Nuolaida 10-am asmeniui -99 %

Nuolaidos pritaikomos užsakymo metu. Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – nuolatinio kliento, vaikų, senjoro, grupinė ar akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojams automatiškai priskiriama didžiausia jiems tuo metu galiojanti nuolaida. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

IŠVYKIMAS: Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, likus 4-5 dienoms iki kelionės, gausite SMS žinute. Taip pat šią informaciją galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“). Likus 1 dienai iki kelionės gausite sėdėjimo vietas, autobuso valstybinius numerius ir gido kontaktus SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

Grįžimas į Kauną, Vilnių planuojamas apie 22:00-01:00.

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai  gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Esant galimybei, pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI:

 

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

·         pledą, nedidelę pagalvėlę;

·       patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;

·         patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;

·         higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;

·         nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;

·       medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;

·         siūlų, adatą, žirkles;

·         maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 11-26 eurus oriklausomai nuo turimų nuolaidų.

·        Kelto mokestis į Smiltynę (į abi puses): ~1 €/asm. (privaloma);

·       Bilietas į delfinariumą priklausomai nuo kelionės datos: suaugusiesiems ~6-9 €/asm.; vaikams nuo 4 m., moksleiviams, studentams, senjorams ~3-4,5 €/asm.;

·       Jūros muziejus: ~6-9 €/asm.; vaikams nuo 4 m., moksleiviams, studentams, senjorams ~3-4,5 €/asm., (nuo rugsėjo mėn. muziejus moksleiviams nemokamas);

·       Laikrodžių muziejus: suaugusiesiems ~ 4 €/asm., su nuolaida ~ 2 €/asm.;

·       Mažosios Lietuvos istorijos, Pilies vieningas bilietas: suaugusiems ~ 3 €/asm., vaikams ~ 1,5 €/asm.;

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt