Kur teka Nemunas ir medus

Naujiena

 • 1 diena
 • Lietuva

     Vilnius - Kaunas - Gelgaudiškis - Sudargo piliakalniai - Medaus slėnis - Raudonė - Kaunas - Vilnius (~450 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

Dabartinė Suvalkija – Lietuvos vartai į Vakarų Europą. Kraštas garsėja turtinga kultūra, siūlo daugybę edukacinių užsiėmimų ir įvairių gardėsių degustacijų. Tad kviečiame į nuotaikingą ekskursiją Lietuvoje ir pažinti šį kraštą, keliaujant su 700LT!

Ankstyvą rytmetį kelionė autobusu prasidės važiuojant Suvalkijos link. Atvyksime į Gelgaudiškio dvarą*. Svečius pasitiks dvaro ponia, turėsime ekskursiją po rūmus – sužinosime dvaro istoriją, susipažinsime su unikalia rūmų puošyba, su XIX-XX a. pradžios gyvenimo būdu dvare.

Vingiuoti Suvalkijos keleliai nuves mus ragauti dainose apdainuoto „Pienių vyno“*, kuris, pasirodo, išties egzistuoja! Paragauti jo mus pakvies patys Šakių krašto vyndariai vyninėje „Vilkenta“, kurie supažindins su šio vyno istorija ir gamyba. Juozas, šios kavinės ir vyno daryklos savininkas, yra pasirengęs pakalbinti kiekvieną svečią ir jam papasakoti apie vyną. Galėsime ne tik paragauti ypatingo skonio pienių vyno, bet ir susipažinti su visa vyno filosofija. Nors Lietuva turi kelis šimtus piliakalnių, daugelis jų yra mažai žinomi lietuviams. Įspūdingas atradimas yra Sudargo piliakalniai. Piliakalnių kompleksas prilygsta, galbūt, net ir lenkia esantį Kernavėje. Penki stačiašlaičiai piliakalniai, išsidėstę palei upės tėkmę ir nuo savo viršūnių atveriantys pakerinčius vaizdus į Nemuno vandens platybes bei jo kito kranto tolius, iš tiesų verti keliautojų dėmesio.

Keliaujantieji panemune, privalo apsilankyti Šilinės kaime įsikūrusioje stovyklavietėje „Medaus slėnis“. Svetingas šeimininkas būtinai supažindins mus su natūralaus medaus istorija bei visomis subtilybėmis. O ekskursiją vainikuos arbatos puodelis su meduoliu, midumi ir, žinoma, įvairaus medaus rūšių (kiaulpienių, liepų, pievų, rapsų, grikių ir kt) degustacija*.

Grįžtant namo, stabtelėsime prie neįprasto grožio Raudonės pilies, kuri pastatyta dešiniajame Nemuno krante. Pilis stovi ant stataus Nemuno šlaito ir skaičiuoja jau penktą šimtmetį. Ją supa senas parkas, kuriame auga ištisos alėjos retų medžių. Deja, jau nebežaliuoja Gedimino ąžuolas, po kuriuo, pasak legendos, vykdamas į Veliuoną, paskutinį kartą pietavo Lietuvos Didysis Kunigaikštis Gediminas. Kupini dienos įspūdžių, vėlai vakare grįšime namo.

 

 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) pažymėti objektai į kainą neįskaičiuoti;
 • Gelgaudiškio dvaro lankymas su gidu: ~3 €/asm.;
 • Programa „Pienių vynas“: ~8 €/asm.;
 • Edukacinė programa „Medaus slėnyje“: suaugusiems ~3 €/asm.; vaikams ~2 €/asm.;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
 • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.

 

Į kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu; Ekskursinė programa; Kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kainą neįskaičiuoti; Gelgaudiškio dvaro lankymas su gidu: ~3 €/asm.; Programa „Pienių vynas“: ~8 €/asm.; Edukacinė programa „Medaus slėnyje“: suaugusiems ~3 €/asm.; vaikams ~2 €/asm.;

Pastabos

Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda; Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis; Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje.

Į kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu; Ekskursinė programa; Kelionės vadovo - gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kainą neįskaičiuoti; Gelgaudiškio dvaro lankymas su gidu: ~3 €/asm.; Programa „Pienių vynas“: ~8 €/asm.; Edukacinė programa „Medaus slėnyje“: suaugusiems ~3 €/asm.; vaikams ~2 €/asm.;

Pastabos

Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda; Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis; Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje.

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, likus 4-5 dienoms iki kelionės, gausite SMS žinute. Taip pat šią informaciją galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“). Likus 1 dienai iki kelionės gausite sėdėjimo vietas, autobuso valstybinius numerius ir gido kontaktus SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

Grįžimas į Kauną, Vilnių planuojamas apie 22:00-01:00.

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai  gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Esant galimybei, pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

 • pledą, nedidelę pagalvėlę;
 • patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
 • patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
 • siūlų, adatą, žirkles;
 • maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 14 eurų.

 • Gelgaudiškio dvaro lankymas su gidu: ~3 €/asm.;
 • Programa „Pienių vynas“: ~8 €/asm.;
 • Edukacinė programa „Medaus slėnyje“: suaugusiems ~3 €/asm.; vaikams ~2 €/asm.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 618 27881 arba el. paštu info@700.lt