Muzikos festivalis Jūrmaloje

Populiaru

  • 1 diena
  • Latvija

    Vilnius - Kaunas - Panevėžys  - Jūrmala - Panevėžys - Kaunas - Vilnius (~760 km)

 
Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 
    Išskirtinė proga sudalyvauti Jūrmalos festivalyje ir išvysti pasaulinio garso atlikėjus savo akimis! Puiki muzika, romantika, nostalgija ir humoras - viskas, ko reikia nuostabiai koncerto programai. Laima Vaikulė visus kviečia į jau ketvirtą kartą vykstantį ir jos organizuojamą muzikos festivalį Jūrmaloje!
   Kelionę pradėsime anksti ryte iš Lietuvos. Atvyksime į Jūrmalą – didžiausią Baltijos šalių kurortinį miestą. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 kilometrų ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Laisvas laikas Jūrmalos kurorte - poilsis prie jūros ar pasivaikščiojimas Jūrmalos pėsčiųjų gatve, kupinoje kavinių ir restoranų su vasaros terasomis, kuriose aidi gyva muzika.
    Pasimėgavę Jūrmalos kurortu, vyksime į kelionės akcentą - Jūrmalos muzikos festivalį „Laima Rendezvous Jūrmala 2018”. Koncertas kvies įvairių muzikos žanrų mėgėjus - čia skambės nuo klasikinės muzikos iki roko. "Hitų vakare" skambės geriausios visų laikų dainos, atliekamos garsiausių atlikėjų: nuo Filipo Kirkorovo (Филипп Киркоров),  grupės "Vougal", Ači Purceladze (Ачи Пурцеладзе) ir Aijos Andrejevos, iki Aleksėjo Čumakovo (Алексей Чумаков), Artūro Pirožkovo (Артур Пирожков) bei Eurovizijoje Moldovą atstovaujančios grupės "Sunstroke Project".
   Po koncerto, kupini gerų emocijų, važiuosime namo.
 
 
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Koncerto bilietas.
Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
  • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
  • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu Laisvės al. 55, Kaunas, Lietuva, tel. +370 618 27881 arba el. paštu info@700.lt