Praha

Naujiena

 • 4 dienos
 • Čekija

     Vilnius - Kaunas - Alytus (arba Marijampolė) - Praha - Alytus (arba Marijampolė) - Kaunas - Vilnius (~2200 km)

Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

      Ne vieną šimtmetį Praha buvo minima kaip aukso miestas, kurio architektūrą puošė auksu tviskantys bokštai, raudoniu spindintys stogai, todėl čia apsilankyti tiesiog būtina. Tai gyvybingas ir itin nuotaikingas miestas, turintis savo seną istoriją bei žadą atimantį architektūrinį paveldą. Paragaukite tikro aromatingo čekiško alaus ir įsijauskite į žavingą šurmuliuojančio miesto ritmą.
   
1 diena. Labai anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Keliausime per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

    2 diena. Papusryčiavę pradėsime pažintį su Praha ir jos širdimi vadinamu Hradu*. Ten pamatysime net 600 metų statytą šv. Vito katedrą, šv. Vaclavo koplyčią, garsiąją Paskutiniojo teismo mozaiką. Aplankysime viduramžių stebuklą – gotikinę Vladislovo salę, romaninę šv. Jurgio bažnyčią ir Auksinę gatvelę, kur kažkada gyveno tvirtovės sargybiniai, o juos pakeitė magai, burtininkai ir alchemikai. Pasivaikščiosime šalia rūmų esančia terasa, kuri, laikui bėgant, buvo paversta karališkais sodais. Nuo jos atsiveria nuostabus vaizdas į Prahos senamiestį. Vingiuotomis Mala Strana gatvelėmis leisimės iki įspūdingos šv. Mikulašo bažnyčios, garsiojo Karolio tilto. Senajame mieste apžiūrėsime Rotušės aikštę, Prahos Orlojų. Laisvas laikas, po kurio vyksime pamatyti Fontanų šou*. Nakvynė viešbutyje.


   3 diena. Po pusryčių vyksime į Naujamiestį. Pažintį pradėsime nuo Senąjį ir Naująjį miestus skiriančio Parako bokšto, aplankysime Vaclavo aikštę, kurioje vyksta svarbūs renginiai, Havlo turgų. Turėsime galimybę plaukti laiveliu** po Vltavos upę ir pasigrožėti vaizdingomis pakrantėmis. Tai – labai smagus būdas pasigrožėti miesto panorama iš vandens bei papietauti. Vėliau vyksime į Kampo salą – vieną ramiausių vietų Prahoje. Pamatysime siauriausią Prahos gatvelę, skulptoriaus Davido Čiorno prieštaringai vertinamą skulptūrą Kafkos muziejaus kiemelyje. Vakarėjant išvyksime į Lietuvą.
   4 diena. Apie pietus grįšime į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Juno Hotel;
 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti: ~21 €/asm.;
 • (**) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti, laisvai pasirenkami ~20 €/asm.;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda, vietiniai gidai ekskursijas veda rusų kalba;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>;
 • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite >>.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu Laisvės al. 55, Kaunas, Lietuva, tel. +370 618 27881 arba el. paštu info@700.lt