Šiaurės Lenkijos pajūris

KOLEKTYVAMS

 • 3 dienos
 • Lenkija

Siūlome savaitgalį iškeisti į nuotaikingą ir neilgą, tačiau labai turtingą istoriniais įvykiais kelionę po šiaurės Lenkiją! Pasivaikščiosime istorinio Hanzos pirklių miesto Gdansko gatvelėmis, sužinosime kokias istorijas apie planuotus kryžiaus žygius prieš pagonis pasakoja Malborko pilis... Ir dar daug tikrų istorijų, vaizdingų legendų bei gražių įspūdžių lauks išsiruošusių į šią savaitgalio kelionę.

1 diena. Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Užsuksime į Šymbarko gyvenvietę, kuri garsėja savo edukacijos centru*. Pats žymiausias šio centro eksponatas – namas aukštyn kojomis, turintis savo simbolinę reikšmę. Pasivaikščiojimas šiame name palieka įspūdį kiekvienam čia apsilankiusiam. Tuomet vyksime į Malborką, kryžiuočių vadinamą Marienburgu. Mūsų lauks pažintis su viena iš didžiausių viduramžių Europos pilių — Malborko pilimi*, kuri viduramžiais buvo Kryžiuočių Ordino Didžiojo Magistro rezidencija ir ordino riterių centras. Joje buvo kalinamas Lietuvos Didysis kunigaikštis Kęstutis. Ir dar daug įvairių istorinių įvykių slepia didingi pilies mūrai. Aplankyti šią pilį iš tiesų būtina, ypatingai tiems, kurie domisi Lietuvos istorija — juk tai unikali galimybė pažvelgti į viduramžius ir išgirsti aidą tų amžiams pradingusių laikų. Po ekskursijos išvyksime į Gdanską. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vyksime į Slovinski nacionalinį parką. Išvysime net 40 metrų aukščio kopas, teigiama, kad jos didžiausios visoje Europoje. Šias „judančias“ ir savo formą nuolatos keičiančias kopas iš vienos pusės skalauja Baltijos jūros, iš kitos – Lebsko ežero bangos. Pakeliui į Sopotą, užsuksime į Gdynią. Kurią abiausiai garsina didžiausia įžymybė „Dar Pomorza“ laivas-muziejus. Šis burlaivis buvo pastatytas daugiau, kaip prieš šimtą metų. Atvykę į Sopotą - garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankysime ilgiausią, net 511 metrų, Baltijos jūros molą*. Pasivaikščiosime pagrindine Monte Cassino alėja. Po ekskursijos sugrįšime į Gdanską. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Mūsų lauks ekskursija po Gdanską. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII a. tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Susipažinsime su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Po ekskursijos išvyksime iš Lenkijos. Vakare grįšime į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais ekonominės klasės viešbutyje ;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti:

 • Šymbarko edukacijos centro lankymas: ~18 zlotų/asm., vaikams iki 6 metų – nemokamai;
 • Malborko pilies lankymas: ~40 zlotų/asm.;
 • Sopoto tilto lankymas: ~12 zlotų/asm.;

Pastabos

 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Šiuo metu kelionė neorganizuojama

  Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

  Užsisakykite naujienlaiškį

  Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

  Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 618 27881 arba el. paštu info@700.lt