Žagarės vyšnių festivalis

Galimi išvykimo miestai: Vilnius, Kaunas, Panevėžys

Kartą metuose

 • 1 diena
 • Lietuva
 • 3.6 / 5

2021 metais liepos mėnesį Jūsų lauks jau 17-asis Žagarės vyšnių festivalis Žagarėje. Tai unikali savaitgalio kelionė Lietuvoje, kuri pelnys visų simpatijas bei  pasitikėjimą, nustebins savo išmone ir  įvairiomis pramogomis! Nepraleiskime progos gerai praleisti laiką, paskanauti vyšnių, susipažinti su nematytomis naujomis vietomis ir smagiai praleisti savaitgalį su visa šeima ar draugais!

Kelionę autobusu pradėsime anksti ryte, važiuojant šiaurės Lietuvos link. Atvykstime į Pakruojį, kuriame lankysimės Pakruojo dvare*. Istoriniuose šaltiniuose dvaras pirmą kartą paminėtas 1531 metais, dabartinis dvaro sodybos ansamblis sukurtas tik XIX a., vėliau dar plėstas. Dvare išlikę 43 pastatai - tai didžiausia Lietuvoje esanti dvaro sodyba. Šalia vinguriuoja Kruojos upė, tvenkiniai su salelėmis bei parkas. Šalia dvaro išvysime garsiąją dvaro karčemą „Traktierius“. Tai karčema, kurioje autentiškai įrengtas interjeras sukuria ypatingą atmosferą, o antrajame karčemos aukšte veikia garsiausio Lietuvos „razbainiko“ Tado Blindos muziejus.

 Toliau ekskursija po Lietuvos kraštą ves mus į Joniškį. Šis nedidelis ir jaukus miestelis kažkada garsėjo prekyba, įvairiomis mugėmis. XIX a. jame gyveno didelė žydų bendruomenė. Apžiūrėsime išlikusį kultūros paminklą – Raudonosios ir Baltosios sinagogų  kompleksą. Skirtingu laiku statytos sinagogos kiekviena turi savo architektūrinį  sprendimą  ir savo istoriją.

Už trisdešimties kilometrų nuo Joniškio pasieksime pačiame Lietuvos – Latvijos pasienyje įsikūrusią Žagarę. Čia užsuksime į Žagarės dvaro rūmus*. Pasivaikščiosime po dvaro rūmų ansamblį: išvysime maniežą, arklides, pieninę, vėjo malūną, ratinę, ledainę, sandelį. Autentiško interjero arklidėse auginami ir veisiami Hanoverio veislės žirgai, vyksta įvairūs žirgų sporto renginiai. Po apsilankymo dvaro rūmuose, tęsime linksmybes Žagarės vyšnių festivalyje. Vakare, prisišokę, prisidainavę ir prisiragavę vyšnių, išvyksime namų link.

Išsami festivalio programa pateikiama čia: Programa - Žagarės vyšnių festivalis

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos;
 • Ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota

  (*) pažymėti mokami objektai į kelionės kainą neįskaičiuota;
 • Pakruojo dvaro lankymas: ~8 €/asm.;
 • Žagarės dvaro rūmų lankymas: ~1 €/asm.

Pastabos

 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu;
 • Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau 48 val. iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje.

Keliautojo nuolaidos

 • Keleiviams nuo 65 m. amžiaus taikoma nuolaida -5 %
 • Vaikai iki 12 m. (įskaitytinai) -10 %
 • Vaikai iki 2 m. (įskaitytinai) važiuoja nemokamai -100 %
 • Keliaujantiems antrą kartą -5 %
 • Keliaujantiems trečią kartą -7 %
 • Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų -10 %
 • Nuolaida 4-am asmeniui -10 %
 • Nuolaida 5-am asmeniui -25 %
 • Nuolaida 6-am asmeniui -35 %
 • Nuolaida 7-am asmeniui -50 %
 • Nuolaida 8-am asmeniui -65 %
 • Nuolaida 9-am asmeniui -80 %
 • Nuolaida 10-am asmeniui -99 %

Nuolaidos pritaikomos užsakymo metu. Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – nuolatinio kliento, vaikų, senjoro, grupinė ar akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojams automatiškai priskiriama didžiausia jiems tuo metu galiojanti nuolaida. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

3.8

Raimonda

2021-07-18

Kelionės patikusią nepavadinsi,vien todėl ,kad festivalis vidurį pievos kelios palapinės prekybos ir atrakcionai. Eilinis Turgelis kaimo. O jam skirta daugiausia laiko. Pakruojo dvare skirtos 2 valandos,kur buvo ką pažiūrėti ir veikti. Mes likom nusivylę. Šią kelionę.

3.4

Laura

2019-07-22

Šiaip pati kelionė tikrai smagi, festivalis tikrai puikus, bet keli dalykai užkliuvo, ypač kelionės gidė. Pradėkime nuo autobuso vietų sužymėjimo, nors ir smulkmena, bet niekur nebuvo sužymėti vietų numeriai, tai pirmiausia ką darai, tai pradedi blaškytis ieškoti savo vietų. Didžiausias kelionės minusas buvo kelionės gidė: toks jausmas nepasiruošusi, nei pasakojo, nei pristatė, informacijos tikrai minimaliai, ir apie kiekvieną lankytiną vietą buvo sakoma "jeigu mums pavyks pamatyti", "jeigu mus įleis". "jeigu bus atidaryta"...tai tuomet galvoji, ar buvo ruošiamasi kelionei? Pinigai sumokėti ir "jeigu bus atidaryta" netinka. Į Pakruojį parašya "Dvaro lankymas", kuriame pasirodo buvo gėlių paroda, ir kaina buvo 8e (apie 5e nurodyta informacijoje). Taip, tikrai smagu, įdomu, gražu, sutvarkyta, bet į patį dvarą neįleido, nelabai supratau kodėl, nes galvojau to ir važiuojame. Gidei kažkodėl atrodė, kad visiems svarbiausia pavalgyti, ir iškart visus siuntė į traktierių - jos akimis turbūt įdomiausia dvaro vieta.....Mėtėsi dėl įleidomo apyrankių, net nežinojo, kad tokių reikia. Po Pakruojo vykome į Joniškį, o kam? Pamatyti dvi sinagogas iš išorės, nes vėl "jeigu mums pasiseks ir bus atidaryta", o iš tikro atidaryta viena iki 4tos val. , pamatyti nespėjome. Todėl kam ta kryptis-nežinau, o jeigu važiuojame, tai turi gidas žinoti informaciją ir planuojama kelionė taip, kad pavyktų pamatyti tai, kas nurodyta. O toliau festivalis, tai žinoma viskas ok (kadangi gidės jau nebereikėjo :) ), laikas tikrai puikiai praleistas. Kelionė tikrai verta ir laiko, ir pinigų, tik norėtųsi kiek daugiau konkretumo bei informacijos, žinių, pasakojimų iš kelionę lydinčių gidų, mums, deja, to neteko patirti.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt