Daugiau informacijos kolektyvams ir mokiniams!

       – tai žemų kainų kelionių organizatorius, rinkoje esantis jau 10 metų! Kodėl būtent mes? 700.LT tikslas suorganizuoti kelionę siekiant įgyvendinti visus jūsų lūkesčius ir idėjas už optimaliausią kainą! Kelionės autobusu turi daug pliusų. Pirmiausia – tai pigus ir labai patogus būdas vykti į netolimas keliones. Nereikia pasiduoti stereotipams ir galvoti, kad kelias valandas teks kratytis nepatogioje kėdėje per duobėtus kelius. Šiuolaikiniai autobusai – modernūs ir patogūs, tad tikrai nesijausite kaip skalbimo mašinoje „purtomi“ marškiniai. Be to – kiek visko galima pamatyti vykstant link galutinio tikslo! Pravažiuosite įvarius miestus, miestelius, kaimus, dairysitės po nepaprasto grožio gamtos peizažus, besikeičiančius sulig kiekviena nauja šalimi, į kurią atvyksite.  
       Profesionali 700.LT komanda siūlo šauniausias kolektyvines keliones darbuotojams, draugų grupėms, mokykloms ir kitoms didelėms grupėms, kurias galime suorganizuoti atsižvelgdami į visus Jūsų norus. Išklausysime, patarsime, pasitarsime ir suruošime Jums pačias įsimintiniausias keliones autobusu, kurių nepamiršite ilgai! Susidomėjote? Būtinai kreipkitės!
 
Ką galime pasiūlyti?
 
Organizuodami keliones kolektyvams galime prisitaikyti prie visų Jūsų grupės poreikių.
   •  Kelionės 18, 30, 35, 46-48, 53, 72 vietų autobusais.
   •  Išvykimas iš bet kurio Lietuvos krašto.
   •  Lydinčio kelionės vadovo - gido paslaugos.
   •  Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ar kitu maitinimu.
   •  Degustacijos, šventiniai pietūs/ vakarienės restoranuose ar kt.
   •  Bilietai į koncertus, teatrą, parodas, festivalius ir kitus renginius.
 
 
 
Kelionės darbo kolektyvams
Kelionės autobusu įmonėms - puiki investicija siekiant gerų darbo rezultatų. Jei esate įmonės vadovas, tikriausiai siekiate, kad kolektyvas būtų darnus, jį visuomet suptų gera nuotaika ir supratimas. O kas gali suartinti labiau, jei ne bendra darbuotojų kelionė? Nauji įspūdžiai, bendravimas neformalioje aplinkoje – tobula! Kolegos grįš pakilios nuotaikos, pailsėję, susibendravę ir dar geriau pažinę vienas kitą. O tada dirbti kartu ir siekti bendro tikslo tampa daug lengviau.
 
Kelionės draugų ar artimųjų kolektyvams
O kodėl tokias išvykas verta rinktis draugų ar kitoms didelėms grupės, turbūt ir sakyti neverta. Gera kompanija patogiai keliauja kartu, išgyvena ir dalijasi visomis kelionės akimirkomis. Ir nereikia rūpintis jokiais skrydžių bilietais, spaustis automobilyje ar keliauti su visa jų vilkstine, keistis prie vairo ir vargintis ilgame kelyje, mokant visokiausius kelių mokesčius. Susikraunate daiktus, sėdate į autobusą ir pirmyn!
 
Kelionės mokytojų kolektyvams
Ieškote pažintinės kelionės visam mokytojų kolektyvui ar mokyklos bendruomenei? Reikia kvalifikacijos kėlimo pažymėjimų, tačiau organizuoti niekas nenori? Taip! Tai užima daug laiko! Esame, tam, kad jums pagelbėtume!
 
Kelionės ir ekskursijos mokinių grupėms
Artėja atostogų metas, o jūsų klasė dar neišnaudojo turimų edukacinių dienų? Planuojate paskutinį skambutį, išleistuves ar kitą svarbią dieną? Kelionė autobusu gali tapti pačiu geriausiu sprendimu ne tik jums, bet ir mokytojams bei tėveliams! Jums nereikės rūpintis jokiais organizaciniais reikalais, visą tai atliksime mes!