UAB „700LT“ - žemų kainų kelionių organizatorius, jau antrą dešimtmetį siūlantis platų kelionių Lietuvoje ir užsienyje asortimentą.

Ar kada klausėte savęs dėl kokių priežasčių atsiranda tas nenumaldomas troškimas keliauti? Vieni - norime pabėgti nuo rutina tapusios kasdienybės, ieškome įvairių potyrių ir spalvų, kiti - siekiame pamatyti ar sužinoti kažką naujo, treti – tiesiog gerai praleisti laisvalaikį.

Kiekviena 700.lt kelionė – tai neužmirštamų įspūdžių, žavingų akimirkų, naujų atradimų ir teigiamų emocijų rinkinys. Neturite ką veikti savaitgalį? Atėjo laikas pailsėti? Norite su draugais praleisti laiką KITAIP? Ieškote pigios pažintinės kelionės autobusu ar savaitgalio kelionės Lietuvoje? O gal norite su darbo kolektyvu sustiprinti pažintį, atšvęsti savo ar įmonės gimtadienį, moksleivių išleistuves, kelti kvalifikaciją? Kviečiame keliauti kartu su 700LT!

Šiais metais jums parengėme unikalių pažintinių kelionių maršrutų. Kelionių metu Jūs susipažinsite su Lietuvos ir kitų šalių kultūriniu, istoriniu bei gamtiniu paveldu. Jūsų lauks išskirtinės pramogos, profesionalių gidų įkvepiančios istorijos, ir ne tik! 

Keliaukite kartu su 700LT:

Jokių paslėptų mokesčių;

Žemos kelionių kainos;

Išskirtiniai kelionių pasiūlymai kolektyvams ir mokiniams;

Profesionalūs gidai ir smagi nuotaika!

Tikimės, kad pasirinksite savo pažintinės kelionės kryptį ir mes netrukus susitiksime! 

Veiklos pažymėjimo numeris: 14536

Prievolių įvykdymo laidavimo draudimo poliso numeris: ERGO Insurance SE Lietuvos filialas 710-741-100921 galioja iki 2023.04.14

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt