Kaip įsigyti kelionę?

Kelionę galima įsigyti internetu arba atvykus į biurą Putvinskio g. 50 (4a), Kaune.

Kaip užsisakyti kelionę internetu?

Kelionę internetu galima užsisakyti atliekant užsakymą, prie kelionės aprašymo pasirinkus tinkamiausią kelionės datą, reikiamą vietų skaičių ir mygtuką perku“.  Suvedus reikiamus duomenis spausti „apmokėti“, atsidariusiame nukreipimo lange, pasirinkti tinkamiausią apmokėjimo būdą: elektroninę bankininkystę, mokėjimą SMS žinute, Maxima kasose, Lietuvos pašte ar spaudos kioskuose, Perlo terminaluose bei banko skyriuje.

Ką daryti po to, kai apmokėjimas atliktas?

Kai apmokėjimas yra atliktas, reikia užregistruoti visus kartu vykstančius keleivius. Viršuje, dešiniajame puslapio kampe yra skiltis „Registracija kelionėms“. Suvedus duomenis spausti mygtuką „pateikti/submit“. Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu, taip pat informaciją galima pasitikrinti mūsų internetinėje svetainėje (www.700.lt/isvykimu-laikas.html).

Kada bus atsiųsta sutartis?

Kai sutartis sudaroma nuotolinės prekybos būdu, laikoma, kad sutartis sudaryta tokiomis sąlygomis, kokios buvo skelbiamos oficialioje Kelionių organizatoriaus interneto svetainėje organizuotos turistinės kelionės įsigijimo metu. Elektroniniu paštu iš Turisto(-ų) gautas patvirtinimas apie sutarties ir sutarties priedų gavimą, arba apmokėjimas už kelionę pagal su sutartimi gautą sąskaitą yra laikomas turistinės sutarties sudarymu. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>.

Ar perkant kelionę iš karto reikia sumokėti visą sumą?

Sudarant sutartį iki kelionės pradžios likus daugiau kaip 3 savaitėms, galima sumokėti už kelionę organizatoriaus nurodyto dydžio avansą; sudarant sutartį iki kelionės pradžios likus mažiau kaip 3 savaitėms, reikia iš karto sumokėti už kelionę visą sumą.

Ar yra tikimybė, kad kelionė gali neįvykti, dėl nesusidariusio žmonių skaičiaus?

Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje >>.

Kokios alternatyvos siūlomos, jeigu anuliuojama užsakyta kelionė?

Jeigu anuliuojama užsakyta kelionė, keliautojams siūloma vykti į kitą kelionę ta pačia data, galimybė rinktis tą pačią kelionę tolimesne data arba rinktis kitą kelionę, kurią siūlo organizatorius. Jei keliautojui netinka nei vienas siūlomas variantas, sumokėti pinigai už neįvykusią kelionę yra grąžinami.

Kur kreiptis, jei turiu nusiskundimų internetinėje svetainėje įsigyta kelione?

Kilus klausimams visada prašome kreiptis į kelionių organizatorių 700.lt el. paštu info@700.lt arba telefonu +370 640 1467. Į Jūsų klausimus ar užklausas mielai atsakysime per 24 valandas arba artimiausią darbo dieną.

Taip pat prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/
Dėkojame, kad pasidalinate savo patirtimi su mumis ir taip leidžiate mums tobulėti!
 

Kokį asmens dokumentą privaloma turėti vykstant į kelionę?

Vykstant į kelionę privaloma turėti PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ. Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes reikia turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę, galiojančius visos kelionės metu. Vykstant į šalis, nepriklausančias Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei (Rusija, Baltarusija, Ukraina), būtinas pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėn., skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt.

Ar reikalingas raštiškas tėvų sutikimas, jeigu į kelionę vyksta vaikas iki 18 metų be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis?

Vaikams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia, kai vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę. Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija, kai vaikas vyksta į užsienio valstybę, nepriklausančią Šengeno erdvei. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Išsamesnės informacijos  teiraukitės paskambinę į Valstybės sienos apsaugos tarnybą prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos tel. 8 5 2719305 arba ieškokite internetinėje svetainėje www.pasienis.lt.

Į kokias keliones vykstant reikalingos vizos?

Keleiviams keliaujantiems į Baltarusiją ir Rusiją būtina turėti vizas. Vizas formina kelionių organizatorius, pateikus nurodytus dokumentus:

- pasą, galiojantį 6 mėn. po kelionės pasibaigimo dienos;

- nurodyto formato nuotrauką;

- užpildytą anketą, kurią atsiunčia organizatorius.

Kelionių organizatorius „700.LT“ neatsako už tai, kad neįsigijęs ar negavęs vizos turistas neišvyksta į kelionę arba dėl vizos neturėjimo yra priverstas kelionę nutraukti ir pats grįžti į gyvenamąją vietą. Organizatorius neatsako už pasienio ir migracijos tarnybų priimamus sprendimus turisto atžvilgiu. Daugiau informacijos: www.urm.lt.

 

Kokiais autobusais vykstama į  organizuojamas keliones?

Į keliones vykstama nuo 19 iki 72 vietų vieno ar dviejų aukštų autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas, daugelyje autobusų įrengti karšto vandens aparatai.

Kaip parenkamos sėdėjimo vietos autobuse?

Keleiviai autobuse sodinami eilės tvarka pagal keleivių registracijos datą. Užsakant kelionę, galite išreikti pageidavimus dėl vietų autobuse. Jei bus galimybė, į juos bus atsižvelgta. Turistai, pageidaujantys sužinoti sėdėjimo vietą autobuse, likus dviem dienoms iki kelionės pradžios gali kreiptis į kelionių organizatorių. Dėl objektyvių, iš anksto nenumatytų priežasčių, turisto vieta autobuse gali keistis.

Ar galima autobuse naudotis tualetu?

Taip, galima. Tačiau rekomenduojama tualetu autobuse naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Kelionės metu, dieną autobusas stoja kas 2–3 val., o naktį kas 3–4 val. Higienos ir saugumo sumetimais, nesinaudokite autobuso tualetu stovėdami.

Iš kokių miestų vykdomas išvykimas į keliones autobusu?

Vykstant į Lenkiją, Baltarusiją, Austriją, Čekiją, Slovakiją, Vengriją ir t.t. išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.  Vykstant į Latviją, Estiją, Švediją, Norvegiją, Suomiją, St. Paterburgą, išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio. Už papildomą mokestį, gali būti vykdomas pervežimas iš kitų Lietuvos miestų.

Kelintą valandą išvykstama į keliones autobusu?

Į keliones išvykstama anksti ryte, dažniausiai tarp 02:00 ir 06:00 valandos. Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 4–5 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu, taip pat informaciją galima pasitikrinti mūsų internetinėje svetainėje (www.700.lt/isvykimu-laikas.html). Į išvykimo vietą prašome atvykti 10-15 min. anksčiau iki nurodyto išvykimo laiko.

Kokia kalba vyksta ekskursijos miestuose/muziejuose?

Kelionės metu ekskursijos miestuose/muziejuose dažniausiai yra vedamos vietine kalba ar kitomis kalbomis, kurias leidžiama pasirinkti (rusų k., anglų k. ir kt.), tačiau esant galimybei kelionės vadovas informaciją gali išversti į lietuvių kalbą.

Ar vykstant į kelionę pinigus į reikiamą valiutą reikia išsikeisti iš anksto Lietuvoje?

Rekomenduojame, kelionės metu pinigus, skirtus lankomiems objektams, turėti jau išsikeistus vietine valiuta.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt