Prie 700LT siūlomų kelionių aprašymų šalia kelionės datos rasite nuorodą Užsakyti.

1. Pasirenkame tinkamus duomenis: kelionės datą, kambario tipą ir keliautojų skaičių, spauskite mygtuką Tęsti.

2. Atsiveria dar vienas langas, kuriame prašoma įvesti tikslius užsakovo ir keliautojų duomenis kontaktinius bei asmens duomenis. Būtina užpildyti visus laukus su ženkliuku*. Užpildę visus laukus spauskite mygtuką Tęsti. Jei duomenys įvesti teisingai, pereisite į sekantį langą. Jeigu prieš tai buvo neteisingai ar nepilnai užpildyti laukai, lango viršutinėje dalyje matysite tekstą raudonoje juostoje, kur bus nurodytos galimos klaidos. Įrašykite trūkstama informaciją ir dar kartą spauskite mygtuką Tęsti.

3. Atsiveria naujas langas, kuriame pateiktas preliminarus autobuso planas. Jūs pasirenkate pageidaujamą vietą autobuse, pažymėdami ją plane. Toliau spauskite Tęsti.

4. Atsiveria naujas langas, kuriame nurodyta visa užsakymo informacija: keliautojų kontaktiniai ir asmens duomenys, kelionės maršrutas, tiksli data, kaina asmeniui ir bendra užsakymo kaina. Atidžiai patikrinkite, ar suvesta visa informacija, ypatingai el.pašto adresas ir kontaktinis telefonas.

Svarbu: prieš spaudžiant mygtuką Patvirtinti, susipažinkite su kelionės sąlygomis. Užsakant kelionę autobusu, reikės pažymėti varnele, kad susipažinote su kelionės sąlygomis, taisyklėmis ir duomenų valdymo tvarka.

5. Susipažinę su kelionės sąlygomis, jei norite, galite palikti komentarą tam skirtoje vietoje. Tada, pasirinkite jums tinkamiausią mokėjimo būdą:

Grynais mūsų biure Kaune, Putvinskio g. 50, IV aukštas

Banko pavedimu

Internetine bankininkyste ir kitais mokėjimo būdais Paysera sistemoje 

Pasirinkę tinkamiausia mokėjimo būdą spauskite mygtuką Patvirtinti.

6. Atsiveria langas užsakymo peržiūrai ir apmokėjimui. Susipažinkite su visa informacija. Pasirinkite mokėjimo sumą – „Mokėti avansą“, „Mokėti visą sumą“ arba „Mokėti dabar“. Jei pasirinkote mokėjimą per Payserą, pasirinkite vieną iš pateiktų apmokėjimo būdų ir sekite nurodymus ekrane.

Sėkmės perkant internetu! Jei turite klausimų, galite skambinti tel. nr.:+370 37 297080 arba susisiekti el. paštu: info@700.lt.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt