Dovanų kuponas 20 Eur

  • 20 €
untitled 1480407653

Kelionių dovanų kuponas - tai originali, praktiška ir netikėta dovana. Padovanokite savo artimąjam nepamirštamus kelionių įspūdžius kartu su 700.lt. Leiskite mylimiausiems įgyvendinti kelionių troškimus ir patiems pasirinkti kelionės datą bei kryptį. 

Dovanų kupono panaudojimo taisyklės:
 

• Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir pasinaudoti paslaugomis Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti kelionių organizatoriaus svetainėje www.700.lt

• Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
-   perkant paslaugas kelionių organizatoriaus biure informuoti prieš atsiskaitant už paslaugas, kad bus atsiskatoma Dovanų kuponu (-ais).
-   perkant paslaugas svetainėje, privaloma įvesti turimo Dovanų kupono numerį į užsakymo komentarą arba skambinti organizatoriui.

• Jei paslauga (-os), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra didesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, nurodyta ant Dovanų čekio, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais arba pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.

• Kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo datos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

• Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

• Dovanų kuponu galima atsiskaityti už UAB „700LT“ organizuojamas keliones.

• Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas. Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.

• Neįvykus kelionei ar paslaugai pirktai už dovanų kuponą, klientui yra grąžinamas tokios pačios vertės dovanų kuponas, už kurį paslauga ar prekė buvo pirkta. Jei buvo padaryta priemoka, ji grąžinama klientui.

Nuolatinio keliautojo nuolaidos yra taikomas nuo 2019 metų keliaujantiems turistams.

Nuolatinio keliautojo nuolaidos yra taikomas nuo 2019 metų keliaujantiems turistams.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt