Gėlių paradas Olandijoje

Galimi išvykimo miestai: Vilnius, Kaunas, Marijampolė/Alytus

 • 5 dienos
 • Olandija
 • 349 €

Gražiausia pavasario kelionė į Europos gėlių rojų – Olandiją. Čia visa jėga pulsuoja pavasaris: Kaukenhofo gėlių parke – kerinčių spalvų ir užburiančių kvapų jūra; gėlių paradas – žmonių fantazijos ir meilės grožiui viršūnė... Vakarinio Amsterdamo žavesys, žvilsnis į senąją Olandiją Zaanse Schans etnografiniame kaime, Hanoverio Karališkųjų sodų prabanga... Visa, ko reikia, - tai tik patogi avalynė, fotoaparatas ir noras mėgautis pavasariu.

1 diena.  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naujos pažintys, įdomios istorijos, puiki nuotaika! Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Žemutinės Saksonijos sostinėje Hanoveryje aplankysime Karališkuosiuos sodus*. XVII a. sodus įkūrė Hanoverio kurfiurstė Sofija fon Pfalc. Dabar tai didžiulis baroko stiliaus botanikos sodas su gėlių kilimais, orchidėjų oranžerijomis, įmantriai karpytais gyvatvorių labirintais. Didžiausios sodo puošmenos: Didžioji kaskada, išdėliota iš kriauklių, spalvotų akmenėlių, papuošta skulptūromis; mistinė pasaulinio garso dailininkės Nikės de San Fal grota su spalvoto stiklo mozaikomis; 8 skirtingos tematikos sodeliai (renesansinis, rokoko, gėlių, salų, fontanų...). Tikra puota akims! Kelionė per Vokietiją, Olandiją. Vėlai vakare atvyksime į viešbutį.

3 diena. Pusryčiai. Atvyksime į Kaukenhofo parką* – Europos gėlių rojų. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, restoranai, o gėlių kilimais nukloti parko takeliai tęsiasi 15 km. Daugiau nei 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Keukenhofą pagal naujus projektus. Vyksime į etnografinį kaimelį Zaanse Schans. Čia lauks pažintis su šiam regionui būdingais gyvenamaisiais namais, ūkiniais pastatais, malūnais. Lankoma sūrinė, kurioje galima pamatyti olandiškų sūrių įvairovę, paragauti vietoje pagamintų sūrių, nusipirkti patikusių. Klumpių dirbtuvėje pamatysime, kaip gimsta šis apavas. Susipažinus iš arčiau su Olandijos sūrio gamybos ir amatų tradicijomis vyksime į Olandijos sostinę - Amsterdamą. Pažintis su miestu plaukiant laiveliu* miesto gatvėm - kanalais. Amsterdamo kanalai – išskirtinis Nyderlandų karalystės sostinės bruožas, jie laikomi didžiausia šio kosmopolitinio miesto vertybe ir žymiausia turistine atrakcija, palei juos išsidėsčiusios visos žymiausios Amsterdamo vietos. Tai tikra architektūrinė kelionė laiku: vaizdai keičiasi nuo Aukso Amžiaus ir Amsterdamo mokyklos iki modernių pastatų, puošiančių Rytų uosto salas.  Apžiūrėsime Dam aikštę, Karalių rūmus, Naująją bažnyčią. Grožėsimės naktinio Amsterdamo vaizdais, o smalsiausieji užsuks į Raudonųjų žibintų kvartalą. Grįšime į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Išvyksime stebėti tradicinį, 67-tąjį kartą organizuojamą, Gėlių paradą. Šių metų tema: „200 metų Karalystėje“! Senas tradicijas turintis pavasarinių Olandijos gėlių paradas, prasidedantis Nordvijke, per svogūninių gėlių auginimo kaimelius vingiuoja iki Haarlemo. Iškilminga eisena, kurios pagrindinis akcentas – didžiulės iš gyvų gėlių sukurtos figūros, tęsiasi keturiasdešimt du kilometrus. Ją lydi muzikantai ir šokėjai. Reginys nepakartojamas: ilgoje eisenoje – dvidešimt - trisdešimt originalių iš gyvų gėlių sukurtų kūrinių. Floristai, pasitelkę fantaziją, naujas idėjas, kruopščiai dirbdami gėles paverčia žirgais, karietomis, laivais, drugeliais, pasakų personažais, motociklais, netgi Euro monetomis. Figūros paradui kuriamos keletą dienų ar net savaitę. Tam sunaudojama šimtai tūkstančių pavasarinių žiedų. Ši šventė daugeliui Olandijos gėlininkų – puiki proga pasirodyti, pasižiūrėti į kitus, įvertinti savo ir konkurentų pasiekimus. O mums – svaiginantis spalvų šokis, pavasarinės energijos gurkšnis. Kelionė per Olandiją, Vokietiją. Vėlai vakare atvyksime į viešbutį Vokietijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare - naktį grįšime į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu. 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. Ekskursinė programa. Grupės vadovo - gido paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

(*) Mokami objektai. Turistas moka pats (apie 45 € suaugusiems ir apie 32 € vaikams iki 12 m.). Medicininių išlaidų draudimas užsienyje. Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 98,47 €

Pastabos

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas. Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą; Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 34 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios. Daugiau informacijos rasite kelionės sutartyje.

Šiuo metu kelionė neorganizuojama

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 1:00 ir 3:00 val., iš Marijampolės arba Alytaus - 1-1,5 val. vėliau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, likus 4-5 dienoms iki kelionės, gausite SMS žinute. Taip pat šią informaciją galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“). Likus 1 dienai iki kelionės gausite sėdėjimo vietas, autobuso valstybinius numerius ir gido kontaktus SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

Grįžimas į Kauną, Vilnių planuojamas apie 02:00-04:00.

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai  gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Esant galimybei, pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 6:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei programoje nenumatyta kitaip.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės“ viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

​Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt 

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR). Į šią sumą įskaičiuotas repatriacijos išlaidų draudimas (25 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už gydymą mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima:

 • Likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios;
 • Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis turi būti pasirašyta tuo pat metu (tą pačią dieną) kaip ir kelionės pirkimo (rezervavimo) sutartis.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

 

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

 • pledą, nedidelę pagalvėlę;
 • patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
 • patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
 • higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
 • siūlų, adatą, žirkles;
 • plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

 

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 618 27881 arba el. paštu info@700.lt