Mokytojau, laikas keliauti!

Esame nenuilstantys kelionių organizatoriai, kurie nuolatos siūlo įvairias edukacines, poilsines bei pažintines keliones už geriausias kainas!

Kiekvienai mokymo įstaigai galime pasiūlyti įvairias išvykas Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Kelionių metu siūlysime aplankyti moderniausius muziejus, gilią istoriją turinčius objektus bei pramogų centrus, kurie nepaliks nė vieno abejingo keliautojo!

Siekiame prisidėti prie jaunųjų keliautojų edukacijos bei plėsti jų pasaulėžiūrą, o kiekvienam lydinčiam mokytojui yra įteikiami kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai.

Įprastas kelionių asortimentas yra nuolatos atnaujinamas mūsų svetainėje, tačiau taip pat mokinių grupėms galime parengti individualius maršrutus pagal jūsų specialius pageidavimus. Kelionės yra organizuojamos autobusu, siekiant užtikrinti patogumą, saugumą bei geriausias kainas organizacijoms. Mūsų autobusai patogūs ir pritaikyti tiek ilgoms kelionėms į užsienį, tiek Lietuvoje.

Taip pat siūlome: išvykimą iš bet kurio Lietuvos krašto, gido paslaugas, nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ar kitu maitinimu suorganizavimą, degustacijas, šventinius pietus/ vakarienes, bilietus į koncertus, teatrą, parodas, festivalius ar kitus renginius.

Visą kelionių asortimentą galite rasti čia

Dėl individualių kelionių ar kitų klausimų laukiame Jūsų laiškų elektroniniu paštu info@700.lt 

two cute kids trekking forest

Užsisakykite naujienlaiškį

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir mes jums atsiųsime kelionių pasiūlymus į jūsų pašto dėžutę.

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkomi asmens duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, kelionės istorija. Esu informuotas (-a) apie tai, kad turiu teisę bet kada, nenurodydamas (-a) priežasties, atšaukti šį sutikimą kreipdamasis (-i) į kelionių organizatorių adresu V. Putvinskio g. 49 - 204, LT - 44243 Kaunas, Lietuva, tel. +370 37 297080 arba el. paštu info@700.lt